-------------------------------------------------------------------------

 
 

 

BODYFORMING

Bodyforming představuje dokonalou cestu k dosažení ideální postavy a udržení fyzické kondice.

Toto komplexní fitness cvičení bylo vytvořeno s cílem posilovat a formovat všechny části vašeho těla, zlepšit vaši sílu, vytrvalost, flexibilitu a celkovou kondici. Naše instruktorky vám pomohou využít váhu vašeho vlastního těla, ale také postupně začlenit různé cvičební pomůcky, jako jsou gumičky, činky, zátěžové vaky, TRX, Bosu, hrazda, švihadlo a mnoho dalšího.

 

FLOWIN

Flowin - Multifunkční tréninkový systém na kluzných deskách pochází ze Švédska, kde byl vyvinut v prostředí vrcholových desetibojařů. FLOWIN® dokáže nahradit mnoho fitness aktivit. Je založen na přirozených a plynulých pohybech bez doskoků a zatížení kloubů. Při cvičení se využívá jen hmotnost vašeho těla.

 

 

 

ALPINNING

Alpinning - originální novinka ve fitness programech je nové skupinové cvičení, nová filozofie na poli fitness a přináší významnou možnost pozitivního ovlivnění Vašeho zdravého a aktivního způsobu života. Cvičí se na speciálních chodících pásech Alpitrack. Cvičení využívá nejpřirozenější pohyb - chůzi doplněnou o další cviky.

 

 

 

BOSU®

BOSU ® je moderní a oblíbený systém cvičení určený pro komplexní zpevnění svalů celého těla, který má pozitivní vliv na zdravé držení těla, fyzickou kondici a redukci tuku. Základem cvičení BOSU ® je speciálně vyvinutá nafukovací kopule BOSU Balance Trainer, kterou při cvičení používáme jak stranou rovnou, tak vypouklou.

TRX® - závěsný systém

Pojďte s námi vyzkoušet TRX, revoluční novinku skupinového cvičení, která si ve světě již své pevné místo vydobyla. Se závěsným systémem TRX při motivační hudbě kompletně procvičíte celé tělo pod vedením certifikovaných instuktorů.

Je určeno pro cvičence všech fitness úrovní, tedy od začátečníků až po elitní sportovce - ženy i muže!

 

FITBOX® 

 nejžhavější a velmi oblíbená novinka v oblasti Fitness 

Jedná se o skupinové, zábavné a energeticky vysoce účinné cvičení na speciálně upravených boxovacích totemech, při kterém ve stejný okamžik klientky i klienti nacházejí hudbu, motivaci, kondici, zábavu a psychickou uvolněnost. Tento originální program byl vyvinut tak, aby oslovil lidi téměř každého věku a úrovně zdatnosti.

PRO ŽENY I PRO MUŽE

"FITBOX vás nakopne"

 

JUMPING

 

 

Vážení návštěvníci. Vítáme vás na stránkách našeho Fitness & Relax LEV. Vzhledem k tomu, že obdobný komplex v Novém Bydžově ani okolí neexistuje, jsme v průběhu roku 2009 vybudovali centrum relaxace, pohybu a formování postavy.

 

Připravili jsme pro vás tyto služby:

  • TRX® - závěsný systém pro ženy i muže 
  • FITBOX® - pro ženy i muže
  • JUMPING - pro ženy i pro muže
  • BOSU - balanční systém
  • ALPINNING - cvičení na chodících pásech Alpitrack
  • FLOWIN
  • Bodyforming

 

Těšíme se na vaši návštěvu.

Novinky

Nový běhací pás

25.09.2009 16:46
Dnes nám dodali a nainstalovali nový motorový běhací pás s výbornými parametry. Technický popis: - motorový běžící pás - výkon 3,5 HP (6,0 HP...

Nové foto fitness

22.09.2009 10:44
Podívejte se na nové fotky z fitness. Jsou v odkazu Fotogalerie - přízemí.

Nový eliptical

14.09.2009 18:29
Dnes nám dodali do fitness nový eliptical. S vysoce kvalitním strojovým zpracováním a tichým chodem díky systému BeltDrive. Technický popis: -...

Nová posilovací věž

11.09.2009 12:58
Dnes nám dodali a o víkendu nainstalují novou posilovací věž. Nabízí široké spektrum cviků, včetně posilování prsních svalů, bench-press atd.

Objednávky

10.09.2009 07:00
Od dnešního dne přijímáme telefonické i osobní objednávky na infrasaunu, rolletic, a vibroplate.

Informace pro návštěvníky

02.09.2009 13:38
Zde se budeme snažit vám přinášet nové postřehy z provozu našeho Fitness & Relax LEV včetně připravovaných novinek a rozšíření.

Webová prezentace byla spuštěna

02.09.2009 13:37
Dnes byla spuštěna naše nová webová prezentace. Tyto stránky jsme vytvořili pro vás, abyste mohli zjistit více o našich současných i připravovaných...
<< 8 | 9 | 10 | 11 | 12