BOSU

Bosu byl původně koncipován jako rehabilitační pomůcka

BOSU: ŠTÍHLÉ TĚLO ZA POLOVIČNÍ ČAS

Bosu! Skvělá pomůcka, která nesmí chybět v žádné dobře vybavené posilovně a skupinové hodiny s ním jsou hojně navštěvované. Dejte konečně sbohem nevzhledným křivkám i vy. Věřte, že i před Vánoci se dá začít hubnout.

Stále jste neobjevily způsob, jak účinně shodit nadbytečná kila? I malí pomocníci vás dokážou dovést k vysněnému cíli. Tohle platí i v případě bosu. Je malý rozměrově, ale dá zabrat celému vašemu povadlému tělu!

Krásné pevné tělo za poloviční čas!

Z vrchu vypadá jako míč, zespoda je placatý. „Právě tento jedinečný tvar umožňuje celou škálu cvičení, které zvládne opravdu každý. Je to díky všestrannosti této cvičební pomůcky, která byla původně vyvinuta jako rehabilitační.

Celé tělo cvičí najednou!

Bosu se stále více využívá také proto, že je to skvělá pomůcka při funkčním tréninku, který je v poslední době tolik populární. Jen ve zkratce – jde o typ tréninku, při kterém se zapojuje více svalových partií najednou, a ke cvičení se využívá jako zátěž váha vašeho těla. Mimo to za hodinu s bosu spálíte podle intenzity cvičení 1000 až 2000 kilojoulů.

Výhody cvičení s bosu:

  • Při cvičení komplexně posilujete všechny tělesné partie.
  • Je skvělý na zpevnění svalů i šlach.
  • Naučíte se lépe koordinovat vlastní tělo, zlepšíte si jeho držení.
  • Zredukujete při cvičení přebytečný tuk.
  • Posílíte si srdce.
  • Odstraníte nebo předejdete bolesti šíjových a zádových svalů.