-------------------------------------------------------------------------

 
 

 

BODYFORMING

Bodyforming představuje dokonalou cestu k dosažení ideální postavy a udržení fyzické kondice.

Toto komplexní fitness cvičení bylo vytvořeno s cílem posilovat a formovat všechny části vašeho těla, zlepšit vaši sílu, vytrvalost, flexibilitu a celkovou kondici. Naše instruktorky vám pomohou využít váhu vašeho vlastního těla, ale také postupně začlenit různé cvičební pomůcky, jako jsou gumičky, činky, zátěžové vaky, TRX, Bosu, hrazda, švihadlo a mnoho dalšího.

 

FLOWIN

Flowin - Multifunkční tréninkový systém na kluzných deskách pochází ze Švédska, kde byl vyvinut v prostředí vrcholových desetibojařů. FLOWIN® dokáže nahradit mnoho fitness aktivit. Je založen na přirozených a plynulých pohybech bez doskoků a zatížení kloubů. Při cvičení se využívá jen hmotnost vašeho těla.

 

 

 

ALPINNING

Alpinning - originální novinka ve fitness programech je nové skupinové cvičení, nová filozofie na poli fitness a přináší významnou možnost pozitivního ovlivnění Vašeho zdravého a aktivního způsobu života. Cvičí se na speciálních chodících pásech Alpitrack. Cvičení využívá nejpřirozenější pohyb - chůzi doplněnou o další cviky.

 

 

 

BOSU®

BOSU ® je moderní a oblíbený systém cvičení určený pro komplexní zpevnění svalů celého těla, který má pozitivní vliv na zdravé držení těla, fyzickou kondici a redukci tuku. Základem cvičení BOSU ® je speciálně vyvinutá nafukovací kopule BOSU Balance Trainer, kterou při cvičení používáme jak stranou rovnou, tak vypouklou.

TRX® - závěsný systém

Pojďte s námi vyzkoušet TRX, revoluční novinku skupinového cvičení, která si ve světě již své pevné místo vydobyla. Se závěsným systémem TRX při motivační hudbě kompletně procvičíte celé tělo pod vedením certifikovaných instuktorů.

Je určeno pro cvičence všech fitness úrovní, tedy od začátečníků až po elitní sportovce - ženy i muže!

 

FITBOX® 

 nejžhavější a velmi oblíbená novinka v oblasti Fitness 

Jedná se o skupinové, zábavné a energeticky vysoce účinné cvičení na speciálně upravených boxovacích totemech, při kterém ve stejný okamžik klientky i klienti nacházejí hudbu, motivaci, kondici, zábavu a psychickou uvolněnost. Tento originální program byl vyvinut tak, aby oslovil lidi téměř každého věku a úrovně zdatnosti.

PRO ŽENY I PRO MUŽE

"FITBOX vás nakopne"

 

JUMPING

 

 

Vážení návštěvníci. Vítáme vás na stránkách našeho Fitness & Relax LEV. Vzhledem k tomu, že obdobný komplex v Novém Bydžově ani okolí neexistuje, jsme v průběhu roku 2009 vybudovali centrum relaxace, pohybu a formování postavy.

 

Připravili jsme pro vás tyto služby:

  • TRX® - závěsný systém pro ženy i muže 
  • FITBOX® - pro ženy i muže
  • JUMPING - pro ženy i pro muže
  • BOSU - balanční systém
  • ALPINNING - cvičení na chodících pásech Alpitrack
  • FLOWIN
  • Bodyforming

 

Těšíme se na vaši návštěvu.

Novinky

AKCE "Májové cvičení s 10% slevou"

05.05.2010 07:00
AKCE 10% SLEVA na cvičení i permanetku (fitness, vibroplate, rolletic). Od 5.5.2010 do 31.5.2010 je možné si zakoupit permanentku či jednotlivé...

Sezóna je za dveřmi.

22.04.2010 08:35
Blíží se léto, sezóna plavek, tílek, sukní. Je nejvyšší čas pro sebe něco udělat a začít se hýbat. Využijte naše služby. 

Provádíme čokoládovou masáž

02.02.2010 07:11
Čokoládová masáž je královnou relaxačních a zkrášlujících procedur. Dokonale uvolněné svalstvo, heboučká vyživená pokožka, skvělá nálada a mnohem...

Recepce

01.02.2010 10:09
Dnes jsme pro vás otevřeli novou recepci. Zde si můžete objednávat naše služby. Rovněž si zde můžete před, nebo po cvičení odpočnout, posedět a...

Čokoládová masáž

31.12.2009 17:00
Připravujeme pro vás čokoládovou masáž. Můžete se začít těšit :-)  Více informací již brzy.

Otevírací doba o vánočních svátcích.

22.12.2009 19:30
O svátcích 24.12.2009 - 31.12.2009 je otevřeno každý den. Objednávat se můžete telefonicky jako vždy. Těšíme se na vaši návštěvu.

Nový veslovací trenažér

08.12.2009 15:12
Na přání zákaznic jsme objednali nový veslovací trenažér. Dnes nám jej dodali a nainstalovali. Je to vhodný stroj na procvičení celého těla i na...
<< 8 | 9 | 10 | 11 | 12 >>