-------------------------------------------------------------------------

 
 

 

BODYFORMING

Bodyforming představuje dokonalou cestu k dosažení ideální postavy a udržení fyzické kondice.

Toto komplexní fitness cvičení bylo vytvořeno s cílem posilovat a formovat všechny části vašeho těla, zlepšit vaši sílu, vytrvalost, flexibilitu a celkovou kondici. Naše instruktorky vám pomohou využít váhu vašeho vlastního těla, ale také postupně začlenit různé cvičební pomůcky, jako jsou gumičky, činky, zátěžové vaky, TRX, Bosu, hrazda, švihadlo a mnoho dalšího.

 

FLOWIN

Flowin - Multifunkční tréninkový systém na kluzných deskách pochází ze Švédska, kde byl vyvinut v prostředí vrcholových desetibojařů. FLOWIN® dokáže nahradit mnoho fitness aktivit. Je založen na přirozených a plynulých pohybech bez doskoků a zatížení kloubů. Při cvičení se využívá jen hmotnost vašeho těla.

 

 

 

ALPINNING

Alpinning - originální novinka ve fitness programech je nové skupinové cvičení, nová filozofie na poli fitness a přináší významnou možnost pozitivního ovlivnění Vašeho zdravého a aktivního způsobu života. Cvičí se na speciálních chodících pásech Alpitrack. Cvičení využívá nejpřirozenější pohyb - chůzi doplněnou o další cviky.

 

 

 

BOSU®

BOSU ® je moderní a oblíbený systém cvičení určený pro komplexní zpevnění svalů celého těla, který má pozitivní vliv na zdravé držení těla, fyzickou kondici a redukci tuku. Základem cvičení BOSU ® je speciálně vyvinutá nafukovací kopule BOSU Balance Trainer, kterou při cvičení používáme jak stranou rovnou, tak vypouklou.

TRX® - závěsný systém

Pojďte s námi vyzkoušet TRX, revoluční novinku skupinového cvičení, která si ve světě již své pevné místo vydobyla. Se závěsným systémem TRX při motivační hudbě kompletně procvičíte celé tělo pod vedením certifikovaných instuktorů.

Je určeno pro cvičence všech fitness úrovní, tedy od začátečníků až po elitní sportovce - ženy i muže!

 

FITBOX® 

 nejžhavější a velmi oblíbená novinka v oblasti Fitness 

Jedná se o skupinové, zábavné a energeticky vysoce účinné cvičení na speciálně upravených boxovacích totemech, při kterém ve stejný okamžik klientky i klienti nacházejí hudbu, motivaci, kondici, zábavu a psychickou uvolněnost. Tento originální program byl vyvinut tak, aby oslovil lidi téměř každého věku a úrovně zdatnosti.

PRO ŽENY I PRO MUŽE

"FITBOX vás nakopne"

 

JUMPING

 

 

Vážení návštěvníci. Vítáme vás na stránkách našeho Fitness & Relax LEV. Vzhledem k tomu, že obdobný komplex v Novém Bydžově ani okolí neexistuje, jsme v průběhu roku 2009 vybudovali centrum relaxace, pohybu a formování postavy.

 

Připravili jsme pro vás tyto služby:

  • TRX® - závěsný systém pro ženy i muže 
  • FITBOX® - pro ženy i muže
  • JUMPING - pro ženy i pro muže
  • BOSU - balanční systém
  • ALPINNING - cvičení na chodících pásech Alpitrack
  • FLOWIN
  • Bodyforming

 

Těšíme se na vaši návštěvu.

Novinky

ALPINNING

10.06.2015 09:06
Je tradicí, že pro vás každý rok připravujeme nový sport. A nyní je na řadě Alpinning. Věříme že vám tato novinka bude líbit a že si toto cvičení...

BOSU

11.12.2013 08:55
Od ledna 2014 jsme pro vás připravili další novinku skupinového cvičení - BOSU. Již se můžete na hodiny zapisovat.

Nová sezóna

23.08.2013 08:50
Nová sezóna začně už brzy. Termíny jsou vypsané, tak se zapisujte. Těšíme se na vás.

PŘEDVÁNOČNÍ VEČÍREK

27.11.2012 16:58
Vánoce, Vánoce přicházejí, zpívejme přátelé… „Na sucho“ se špatně zpívá nenoste jen lahev vína. Vezměte co komu chutná (Vezměte to, co vám...

TRX

14.11.2012 12:56
Od prosince 2012 bude pro velký zájem každé pondělí od 17:00 přidána navíc hodina TRX . Těšíme se na vás.

Dárkové poukazy

13.11.2012 10:44
Udělejte si radost tím, že uděláte radost svým blízkým, přátelům či známým. Darujte jim to, co mají rádi. Můžete si vybrat některý z našich nových...

TRX - závěsný systém NOVINKA PRO VÁS

12.10.2012 13:00
  Od listopadu 2012 jsme pro vás připravili nový sport. Pojďte s námi vyzkoušet TRX, revoluční novinku skupinového cvičení, která si ve...
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>