-------------------------------------------------------------------------

 
 

 

BODYFORMING

Bodyforming představuje dokonalou cestu k dosažení ideální postavy a udržení fyzické kondice.

Toto komplexní fitness cvičení bylo vytvořeno s cílem posilovat a formovat všechny části vašeho těla, zlepšit vaši sílu, vytrvalost, flexibilitu a celkovou kondici. Naše instruktorky vám pomohou využít váhu vašeho vlastního těla, ale také postupně začlenit různé cvičební pomůcky, jako jsou gumičky, činky, zátěžové vaky, TRX, Bosu, hrazda, švihadlo a mnoho dalšího.

 

FLOWIN

Flowin - Multifunkční tréninkový systém na kluzných deskách pochází ze Švédska, kde byl vyvinut v prostředí vrcholových desetibojařů. FLOWIN® dokáže nahradit mnoho fitness aktivit. Je založen na přirozených a plynulých pohybech bez doskoků a zatížení kloubů. Při cvičení se využívá jen hmotnost vašeho těla.

 

 

 

ALPINNING

Alpinning - originální novinka ve fitness programech je nové skupinové cvičení, nová filozofie na poli fitness a přináší významnou možnost pozitivního ovlivnění Vašeho zdravého a aktivního způsobu života. Cvičí se na speciálních chodících pásech Alpitrack. Cvičení využívá nejpřirozenější pohyb - chůzi doplněnou o další cviky.

 

 

 

BOSU®

BOSU ® je moderní a oblíbený systém cvičení určený pro komplexní zpevnění svalů celého těla, který má pozitivní vliv na zdravé držení těla, fyzickou kondici a redukci tuku. Základem cvičení BOSU ® je speciálně vyvinutá nafukovací kopule BOSU Balance Trainer, kterou při cvičení používáme jak stranou rovnou, tak vypouklou.

TRX® - závěsný systém

Pojďte s námi vyzkoušet TRX, revoluční novinku skupinového cvičení, která si ve světě již své pevné místo vydobyla. Se závěsným systémem TRX při motivační hudbě kompletně procvičíte celé tělo pod vedením certifikovaných instuktorů.

Je určeno pro cvičence všech fitness úrovní, tedy od začátečníků až po elitní sportovce - ženy i muže!

 

FITBOX® 

 nejžhavější a velmi oblíbená novinka v oblasti Fitness 

Jedná se o skupinové, zábavné a energeticky vysoce účinné cvičení na speciálně upravených boxovacích totemech, při kterém ve stejný okamžik klientky i klienti nacházejí hudbu, motivaci, kondici, zábavu a psychickou uvolněnost. Tento originální program byl vyvinut tak, aby oslovil lidi téměř každého věku a úrovně zdatnosti.

PRO ŽENY I PRO MUŽE

"FITBOX vás nakopne"

 

JUMPING

 

 

Vážení návštěvníci. Vítáme vás na stránkách našeho Fitness & Relax LEV. Vzhledem k tomu, že obdobný komplex v Novém Bydžově ani okolí neexistuje, jsme v průběhu roku 2009 vybudovali centrum relaxace, pohybu a formování postavy.

 

Připravili jsme pro vás tyto služby:

  • TRX® - závěsný systém pro ženy i muže 
  • FITBOX® - pro ženy i muže
  • JUMPING - pro ženy i pro muže
  • BOSU - balanční systém
  • ALPINNING - cvičení na chodících pásech Alpitrack
  • FLOWIN
  • Bodyforming

 

Těšíme se na vaši návštěvu.

Novinky

Promoakce JUMPING (koupaliště Lodín)

25.08.2011 08:30
Dne 24.8.2011 proběhla promoakce Jumpingu na koupališti v Lodíně. Podívejte na na fotky z akce (menu Jumping - Fotky a videa). Děkujeme našim...

Dárek pro vás

06.08.2011 12:10
Při zakoupení velké permanentky (na cvičení) v měsíci srpnu a září 2011 dostanete od nás zdarma jeden vstup pro jednu osobu do...

Jumping KIDS

04.08.2011 15:59
Od září zahajujeme jumping pro děti (Juping KIDS), a to každou středu od 16:30 do 17:30 hod. Jumping KIDS je určen pro děti od 5-10 let. Již...

FITBOX zahájení

04.08.2011 15:56
Od 30.8.2011 budou zahájeny hodiny Fitboxu. V menu "Rozvrh hodin" se dozvíte časy. Již nyní se můžete zapisovat do knihy (při jumpingu),...

FITBOX® už od srpna!

29.06.2011 08:40
Připravujeme pro vás absolutní novinku - FITBOX®. Zahájíme v průběhu měsíce srpna. O přesném termínu a rozvrhu vás budeme včas informovat. 

Prázdninový JUMPING

17.06.2011 07:47
O prázdninách (od 4.7.2011) bude JUMPING každé pondělí a čtvrtek od 19:00 hod. Těšíme se na hopsanou s vámi.

Obchod k pronajmutí

16.05.2011 12:20
Pronajmeme prostory pro obchod v Novém Bydžově na náměstí v bývalém hotelu LEV. Jedná se o přízemí situované do ulice Dukelská. Pro info volejte...
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>