Masáže

Kontakt:

Václav Horák jr. tel. +420 724 720 402 (volat od 15.30 do 21.00, o víkendu kdykoliv, jinak pouze SMS, děkuji)

 

 

Masáž je forma terapie, kdy můžeme aplikací tlaku na svaly a tkáně napomoci léčbě zranění, zmírnění bolestí a stresu, zlepšení krevního oběhu a uvolnění napětí. Účinek masáže se zvyšuje použitím kvalitních přírodních olejů, silic a vhodných mastí.

Klasická masáž vychází z masáže švédské, kterou vytvořil učitel anatomie a fyziologie Per Henrik Ling.

 

Nabízíme tyto služby:

Sportovní masáž:

Masáž vhodná před, i po sportovním výkonu. Může nabudit (tonizovat) svaly užitím rychlých tonizujících hmatů před výkonem a pomoci tak dosáhnout lepších výsledků nebo pomoci k lepší regeneraci svalstva po výkonu, užitím hlubokých a intenzivních hmatů.

 

 Rekondiční, regenerační masáž:

Je nejběžnější typ masáže, je zde použit velký výběr hmatů jak intenzivních tak uvolňujících. Napomáhá regeneraci svalstva, odstranění svalových bolestí, návratu žilní krve zpět do oběhu, kladně ovlivňuje lymfatický systém. Vhodná pro lidi se sedavým zaměstnáním či sportovce s jednostrannou zátěží. Tito lidé mohou mít zkrácené svalstvo, které masáž pomáhá protáhnout, nebo spasmy

(ztuhlé snopce svalů) které masáž pomáhá odstranit.

 

 Relaxační masáž:

Nejpříjemnější a nejjemnější typ masáže, člověk si při ní báječně odpočine a uvolní se. Je vhodná při únavě, napětí, stresu, problémech s nespavostí a bolestech hlavy. Pomáhá rozproudit lymfatický systém, který je odpovědný za obranyschopnost organismu a odvádění toxických látek z těla. Použití kvalitních za studena lisovaných olejů je pokožce prospěšné, zanechává ji hydratovanou a navrací ji hebkost a pružnost.

Havajská masáž (Lomi Lomi):

Tato exotická masáž vychází z velice jemných a plynulých technik pocházejících z havajských ostrovů.

Je velice uvolňující a patří mezi oblíbené způsoby odpočinku. Masíruje se při ní lokty a celým předloktím a tedy i větší plochou. Uvolňuje ztuhlé svalstvo, napomáhá detoxikaci organismu a odstraňuje fyzickou i psychickou únavu. Užití luxusních kokosových olejů má blahodárný vliv na pokožku. Při havajské masáži dochází k harmonizaci těla a duše nejen masírovaného ale i maséra.

 

 

Čokoládová masáž

 

Masáž horkou čokoládou v kombinaci s peelingem a zábalem je královnou mezi relaxačními masážemi a zkrášlujícími procedurami.

Po čokoládové masáži se člověk cítí svěží a uvolněný. Čokoláda obsahuje vitamíny a minerály a spoustu dalších prospěšných látek. Zajistí skvělý vzhled a péči o pleť, pokožka bude hladká a krásná, svaly uvolněné a odpočaté. Čokoláda také dokáže v mozku povzbudit vylučování serotoninu a endorfinu (takzvané hormony štěstí).

Vůně čokolády bude jen třešničkou na dortu, vítejte ve světě luxusní péče…

 

Čokoládová masáž se skládá z několika kroků:

  1. Nanesení mandlového/kokosového oleje v kombinaci s jemnou masáží pro vypnutí pokožky 
  2. Kávový peeling, který pokožku hloubkově vyčistí 
  3. Odstranění peelingu teplým vlhkým ručníkem
  4. Rozetření kvalitního teplého oleje + úvodní masáž
  5. Nanesení teplé čokolády + vlastní čokoládová masáž
  6. Aplikace zábalu pro lepší vstřebávání látek z čokolády

 

Kontraindikace:

Čokoláda může snižovat krevní tlak, proto není vhodná pro lidi trpící velmi nízkým nebo velmi vysokým krevním tlakem. V případě, že máte tyto problémy, konzultujte podstoupení čokoládové masáže se svým lékařem. 

 

 

 

Hot stones (lávové kameny)

 

Nyní máte možnost zažít luxusní masáž, která ve světě patří k velmi oblíbeným. Masáž se provádí ohřátými lávovými kameny z havajských ostrovů, hmaty jsou plynulé a velice příjemné. Před samotnou masáží se provádí hřejivý „zábal“ tj. obložení lávovými kameny. Masáž je vhodná pro každého, od osob hledajících nevšední exotický zážitek, přes osoby milující teplo, až po osoby s bolestmi svalů, na které je hot stones masáž velice účinná. Představte si, že spojíte účinky relaxační masáže, kvalitního bio oleje a hřejivého obkladu. Nemusíte se bát popálení, kameny budou ohřáté přesně tak, jak vám to bude příjemné, dají se lehce přihřát nebo zchladit. Vyzkoušejte sami a uvidíte.